Namuose > apie mus

Qingdao Kingstone stiklo gaminių, Ltd yra profesionalių stiklo perdirbėją ir tiekėjas, specializuota eksporto verslą už stiklo gaminiai su 16 metų stiklo pramonėje patirtį.

Mes savo mūsų sidabro veidrodžio linija, aliuminio veidrodis linija ir laminuoto stiklo linija, ir keletą papildomų apdorojimo mašinos pjovimo ir poliravimo krašto, mes turime galimybę tiekti labiausiai rūšių toliau plokščiojo stiklo produktų mūsų klientams, pvz., laminuotos stiklas, Grūdintas (grūdintas) stiklas, stiklas veidrodis, žaliuzių stiklo ir rūgšties formuotas stiklas ir pan.

Manome, kad geras produktai būti atsargūs perdirbimo ir griežtą kokybės kontrolę. Būdamas profesionalus perdirbėją stiklo pramonėje, mes esame įsipareigoję kompetencijos pursuit, mes didžiuojamės mūsų kvalifikuotų darbuotojų ir jų puikias darbo vietas ir paslaugas mūsų klientams.

Dorai ir sąžiningai, tesėti pažadą, sąžiningą ir abipusės naudos yra mūsų principas. Kiekvienam pirkėjui, nesvarbu, didelis ar mažas, mes visada pasistengsime viską pateikti mūsų gerus produktus ir paslaugas jiems. Tikimės, kad rasite susijusios su mumis maloni patirtis ir norėtų pasinaudoti šia proga ir padėkoti jums už jūsų pasitikėjimą ir paramą mums.