Namuose > Naujienos > Turinys
Neteisingo dažyto stiklo paviršiaus priežastys
Jun 09, 2017

Nelygumo dažyto stiklo paviršiaus priežastis
Po to, kai stiklas yra grūdintas, paviršius purpura arba maža vienkartinė, kas yra priežastis?
1, dažytas stiklas po aukšto temperatūros apdorojimo, šildomas iki minkštėjimo taško, po to, kai plieno negalima poliruoti. Todėl vitražų paviršius yra iš tikrųjų nelygus, todėl rinka nėra vadinamųjų "plieninių veidrodžių" priežasčių.
2, plieno krosnies voleliu deformacija arba ritininis yra priemaišos.
3, stiklas yra per plonas, nes plienas yra itin plonas stiklas plieno krosnies šildymui, labai plonas stiklas tampa minkštas, neišvengiamai susidaro purvinas, dėl to dažytos stiklo paviršius nėra lygus.
Kai garso bangos skleisti terpėje, kai atstumas didėja, akustinė energija neišvengiamai susilpnins.
Vadinamasis vitražas yra tik ypatingos vidutinės garso energijos sumažinimas. Net paprastas stiklas taip pat turi tam tikrą garso bangų silpninimą, bet ne taip efektyvus.
Vitražas, nesvarbu, ar jis yra laminuotas stiklas, stiklo stiklas, stiklo vakuumas ir kt., Yra taikomi šiems dviems pagrindiniams principams:
(1) Kai garso bangos sklinda iš vienos terpės į kitą, abiejų laikmenų sąsajoje dalis energijos patenka į pradinę terpę, o kita energija eina per sąsają kitoje. Kai akustinė banga susiduria su kita akustinės varžos sąsaja (oru ir kieta sąsaja, vakuumas ir kieta sąsaja), bus išsisklaidę atspindžiai, dėl kurių atsiras silpnėjimas, ty sklaidos silpninimas. Garso bangose sunku praeiti per stiklo vidurinį sluoksnį, o po to dauguma jų yra atspindėti, vidutinis sluoksnis gali būti oras ar net vakuumas. Ir dviejų medijų rūšių sąsaja, tuo didesnė akustinės varžos skirtumai, tuo didesnis atspindžio koeficientas, oro ir stiklo akustinės varžos skirtumas yra puikus.
Kas yra akustinė varža? Akustinė varža gali būti suprantama kaip apibūdinanti terpės poveikį dalelių vibracijai. Tuo pačiu garso slėgiu didėja akustinė varža, sumažėja dalelių vibracijos greitis. Tai yra panaši į pasipriešinimo koncepciją Omo elektros energijos įstatyme.
(2) slopinimas dėl vidinės trinties ir šilumos perdavimo terpėje, ty absorbcijos slopinimas arba klampus silpninimas. (Pvz., PVB tarpsluoksnis polivinilbutirolio plėvelės kaip pagrindinis komponentas, KK superelastinė tarpsluoksnio plėvelė, kurioje pagrindinis komponentas yra polimeras ir tt), akustinė banga gali įveikti atsparumą, taigi garso bangos susilpnėjo.
Atsižvelgiant į tai, pagrindinis laminuoto stiklo sugėrimo slopinimo principo taikymas ir tuščiaviduris stiklas, vakuuminis stiklas daugiausia taikomi sklaidos silpninimo principui.
Taip yra todėl, kad yra nustatyta speciali dažytos stiklo struktūra. Nesvarbu, ar tai yra fizinis vitražas, ar cheminis vitražas, susidaro stiklo sluoksnis ant streso sluoksnio paviršiaus, formuojant vidinį streso sluoksnį. Galite tiesiog galvoti apie tai kaip sumuštiniai sausainiai. Kai smūgis, streso sluoksnio išorė ir vidinis kreivės sklidimo greitis yra skirtingi, paprastai stiklo sluoksnio fizinis įtempis yra vidinis įtempių sluoksnis 1/23, cheminis vitražinis stiklo įtempis yra vidinis tempimo įtempių sluoksnis 1/11, tuo tarpu paprastas stiklo paviršius ir vidinis kreivės sklidimo greitis yra 1, todėl dėl to, kad lauko spalvoto stiklo įtempio sluoksnis ne išplito toli, kuris sluoksnis išplito labai toli. Tai panaši į sumuštinius sausainius, esančius sumuštinio viduje, įtrūkęs, sausainių išorė nėra labai bloga. Dėl streso sluoksnio buvimo, didžioji dalis vidinės perdavimo sukelto poveikio, nes vitražas yra labai didelis, todėl paprastai pakankamai, kad jis įtrūktų laiko jėgą, yra pakankamas, kad įtrūktų į vidų. Jei poveikis yra per didelis, jis suskaidomas į mažas daleles.