Namuose > Naujienos > Turinys
Kodėl grūdintas stiklas turi tam tikrą sprogdinimo spartą?
Jun 09, 2017

Kodėl grūdintas stiklas turi tam tikrą purškimo spartą?
Pirma, grūdintas stiklas prapūsti ir jo klasifikaciją
1, grūdintas stiklas pučia stiklo klasifikacija gimė su pradžioje, kartu su savęs sprogimo paprašė. Grūdinto stiklo puvimas gali būti išreiškiamas kaip automatinio grūdinto stiklo krekingo reiškinys, kai nėra išorinio tiesioginio poveikio. Plieno perdirbimo, laikymo, transportavimo, montavimo, naudojimo ir kitų procesų metu gali atsirasti stiklas. (NIS), kurį sukelia matomi stiklo defektai, tokie kaip akmenys, smėlis, burbuliukai, intarpai, spragos, įbrėžimai, priemaišos ir heterogeninės dalelės, sukelia grūdintą stiklą.
2, nekontroliuojamas stiklas pūstas nuo temperuotų stiklo charakteristikų, sukelia drąsų problemų, atsakomybė yra sunkiai suprantama. Blew laikas nėra tikras, gali būti tiesiog kepti, jis gali būti išsiųstas nuo 1 iki 2 mėnesių, yra 1 iki 2 metų, prieš išvykdami iš gamyklos puvė, todėl stiklinis daugiau susprogdintas, laikas gali būti baigtas po 4-5 Metai. Pagal nepakankamą supratimą, daugumos gaminių gamintojų tikimybė yra apie 3 ‰ sprogimo greičio; Individualūs gamintojai gali dar didesnę produkto tikimybę. Grūdintas stiklas suplūdo pagrindinę problemą dėl to, kad stiklinėje yra nikelio sulfido ir nevienalyčių priemaišų dalelių, sumaišomos priemaišos? Dar nėra aišku, kaip su stiklu sumaišyti su nikeliu, didžiausias galimas šaltinis yra įrangos naudojimas įvairiems nikelio turinčioms sudedamosioms dalims ir įvairių karščiui atsparių lydinių krosnies naudojimas. Krosnies lydymui buvo pranešta mažoje krosnyje, kurioje yra daug nikelio turinti koaguliacijos. Siera, be abejonės, gaunama iš mišinio sudedamųjų dalių ir sieros kiekio kure. Kai temperatūra viršija 1000 ° C, nikelio sulfidas yra išlydyto stiklo piltuvėlių forma, o šių mažų lašelių kietėjimo temperatūra yra 797 ° C. 1 g nikelio sulfido gali susidaryti maždaug 1000 mažo diametro 0,15 mm mažo Akmenys. Nikelio sulfidas gali atsirasti bet kuriuo metu po gamybos pabaigos, todėl jo negalima visiškai pašalinti, kol kas nėra veiksmingo šio stiklo užklotimo vėžio prevencijos. "Stiklo užuolaidos sienelių vėžys", kurį garsus architektas Fostero burnas: tais metais Londono biure, kurią suprojektavo Londono miesto rotušės blokas nuo grindų iki stiklo pluošto aukščio. Rotušė yra arti Londono bokšto tilto, visi yra uždengti stiklu, o rangovas turi pradėti tikrinti visą vidinį stiklą. Didžiosios Londono miesto tarybos atstovas sakė, kad pagal preliminarius tyrimus problema buvo ta, kad stiklas buvo nikelio sulfido, ty stiklo konstrukcijos metu buvo užteršta nikelio, nikelio ir stiklo sulfido cheminė reakcija, dėl kurios buvo pažeistas. Nikelio sulfidą po sprogimo yra sunku pakeisti, yra didelės perdirbimo sąnaudos, kartu bus pateikiami geresni kokybės skundai ir ekonominiai nuostoliai, dėl kurių savininkai patirs nepasitenkinimą arba dar rimtesnes kitas pasekmes. Vadinamas "stiklo užuolaidos sienos vėžiu".
Antra, grūdinto stiklo sprogimo greitis ir priepuoliai
1, gamintojo savarankiško sprogdinimo greičio savistabdymo greitis nesuderinamas, svyruoja nuo 3% iki 0,3%. Bendras savaiminio išsivalymo greitis apskaičiuojamas remiantis vienetų skaičiumi, neatsižvelgiant į vieno stiklo stiklo ir stiklo storio dydį, todėl nėra pakankamai tikslūs, negali būti labiau moksliškai lyginami tarpusavyje. Norint vienodai apskaičiuoti savaiminio sprogimo laipsnį, būtina nustatyti vienodą hipotezę. Nustatykite vienodą sąlygą: kas 5-8 tonų stiklo, kurio pakanka sukelti nikelio sulfido nutekėjimą; Kiekvienas grūdinto stiklo gabalas 1,8 mm; Nikelio sulfidas tolygiai paskirstytas. Apskaičiuotas šlifavimo greitis 6 mm storio grūdinto stiklo yra 0,64% ~ 0,54%, tai yra, 6 mm grūdinto stiklo yra apie 3 ‰ ~ 5 ‰. Tai atitinka faktinę šalies aukšto lygio perdirbimo įmonių vertę. Net jei gamyba pagal standartą, negalima visiškai išvengti grūdinto stiklo pūtimo. Dideliuose pastatuose bus lengva naudoti šimtus tonų stiklo, o tai reiškia, kad stiklo nikelis ir heterogeninės priemaišos egzistuoja dideliu greičiu, taigi, nors karštai valcuoti stiklo, susprogdinti vis dar neišvengiama.