Namuose > Naujienos > Turinys
Stiklinių blokų gyvenimą įtakojančių veiksnių pavyzdžiai
Jul 04, 2017


Stiklo blokų gyvenimą įtakojančių veiksnių pavyzdžiai

Dėl brangiųjų stiklo blokų, naudojant visą ilgį, tiesiogiai veikia gamybos kapitalo apdorojimas, vienetų naudojimas, "Glass Blocks" aukščio naudojimas, tuo ilgiau galima sumažinti vaisių perdirbimo produktus.

Įtakoja stiklo blokų visiško ilgio elemento naudojimą, yra daugybė elementų prielaidų, naudojamų šioms detalėms žinoti, tada tai gali padėti geram vienetui išplėsti stiklo blokų panaudojimą, yra naudojami siekiant sumažinti išeigos kriterijų.

Pirmasis yra stiklo blokų kokybė, stiklo blokų gabaliukas, aukšta ir žema kokybė, o tai turi tam tikrą poveikį stiklo blokų aukščio naudojimui, aukštai ir mažai kokybei, kad "Glass Blocks" gamina procesorius, todėl pasirinkite aukštos kokybės stiklo blokus Yra užtikrinti, kad pirmoji stiklo blokų būklė būtų taikoma visą ilgį. Stiklo blokų kokybė visų pirma reiškia, kad stiklo išvaizda sutampa su kokybe ir apdirbimo technologijomis, sumažina kokybę ir apdoroja technologijas, pasirenka aukštos kokybės išvaizdą (pirminiuose oro burbuliukuose gali nebūti burbuliukų, ne mažiau akmenų, bevandenių grūdų, neskulbiu paviršiaus Stiklo blokeliai, marginaliniai be įtrūkimų ir tt), kad būtų užtikrinta, jog stiklo blokai išaugs.

Antrasis poveikis stiklo blokams, naudojant dar vieną svarbų veiksnį, yra temperatūros stabilumas, darant prielaidą, kad taikant nuolatinę temperatūrą, naudojimo trukmė bus ilga, darant prielaidą, kad dažnai esant temperatūros kaitos sąlygoms, stiklo blokai yra paprasti, todėl labiausiai bus trūksta.

Be to, stiklo blokų švarumas įrangoje ir įrangoje, be pirmiau minėtų dviejų pagrindinių veiksnių, tiesiogiai veikia stiklo blokus.

Stiklo blokai šildymo krosnies šildytuve, jei visi stiklo blokai temperatūros viduryje yra aukštesni nei krašto temperatūra, stiklo blokai vėsinimo ir šilumos centre sutrumpėja, nei šaltas briaunos sutrumpinimas, stiklo blokai atšaldomi iki kambario temperatūros Ir temperatūros skirtumas po to, kai viskas išnyksta, stiklo blokai krašto ilgio svarstyklės bus didesnės už centrą, stiklo blokų krašte susidaro didesnis susitraukimo įtempis, siekiant subalansuoti nevienodą įtempį. Stiklo blokai yra balnelio formos. Ar tie patys stiklo blokeliai krosnyje šildomi, jei galų gale delsimo temperatūros pasiskirstymas krašto plokštumoje yra didesnis nei centrinis, stiklo blokai, aušinimo procese ir trumpesniame karšto stiklo blokų krašto matmenys yra didesni nei Centrinio aušintuvo dalis sutrumpinti, visi stiklo blokai aušinami iki kambario temperatūros ir temperatūros skirtumo, stiklo blokų skalės centras bus didesnis nei krašto dydis, tai yra didelis stiprio įtempis stiklo blokų krašto sąlygomis, Siekiant subalansuoti netolygų įtempimą. Stiklo blokeliai visada rodomi puodo formos, be to, tokia būklė yra dvipusis gatvė, stiklo blokų centras yra abiejų krypčių pokyčiai.

I. 2.3 atsitiktinės temperatūros pasiskirstymas

Abu nelygūs temperatūros pasiskirstymas daugiausia yra dėl netinkamo veikimo, dėl to atsitiktinis nelygumas gali pasiskirstyti dėl to, kad prietaisas, kurį sukelia bloga karšta krosnies šildymo viela, yra žalos atsiradimo dalis, temperatūros jutiklio orientacija keičia arba iškraipoma, stiklo blokai Ant stalo esantis krūvis nėra pagrįstas ir tt visi gali padaryti stiklo blokų pusiausvyrą, atsitiktinis nelygios temperatūros pasiskirstymas sukels stiklo blokus plokštuminę kryptį kaitinimo metu, netolygus stiklo blokų temperatūros pasiskirstymas vėsinant sutrumpina įvairią nereguliarią zonos ataką ir nėra taisyklių Stiklo blokai sumažins blogą plokštumą.

1.3 terminė deformacija, kurią sukelia netolygus aušinimas

Gerai žinomi stiklo blokai po kaitinimo iki minkštėjimo taško buvo judrus aušinimas, patenkindami suspaudimo stresą, susidūrus su stiklo blokų išpuoliais, Stiklo blokų įtempimo interjeruose atsparumo tempimui ir suspaudimo streso fazinės pusiausvyros interjeras yra grūdintas stiklo blokeliai, grūdinti Stiklo blokai po pirmojo atpalaidavimo suspaudimo įtempio, kai išorinė jėga, ir tada atauga įtempimo į stiklo blokus išvaizda taip, kad grūdinto stiklo blokų stiprumas yra didesnis nei bendras stiklo blokai. Stiklo blokų egzistavimo grūdinti stiklo gabalai, nuolatinis įtempis stiklo blokuose, deformuojant vidinį streso nesubalansuotumą, taip pat atakuoja: kai spaudimo įtempio išvaizda yra didesnė nei išvaizda subalansuoti stresą suspaudimo įtempio metu, kai stiklo blokai suvyniojami , Tas pats, suspaudimo streso išvaizda yra didesnis nei spaudimo įtempio išvaizda, siekiant išlaikyti pusiausvyrą streso metu, kai stiklo blokai sukveriami, stiklo blokai aušinimo procese du atrodo nevienodai aušinimo greitis, ataudų aušinimo greitis Streso išvaizda yra didesnė, nei aušinimo greitis yra lėtas.