Namuose > Naujienos > Turinys
Grūdinto stiklo istorija
Jun 20, 2017

Grūdinto stiklo istorija
Grūdinto stiklo plėtra prasidėjo XVII a. Viduryje, ir vienas iš Reino princas, Robertas, padarė įdomų eksperimentą. Jis įdėjo išlydyto stiklo lašą į ledinį vandenį ir sukūrė Itin kietą stiklą. Šis stipraus granuliuoto stiklo rūšis yra kaip vandens lašeliai, vilkdami ilgas ir išlenktas uodegas, vadinamą "Roberto princu". Tačiau, kai smulkių dalelių uodega sulenkta ir sulaužyta, keista, kad visos smulkios dalelės staiga smarkiai žlugdo ir netgi tapo smulkiais milteliais. Aukščiau aprašyta praktika, panaši į metalo gesinimą, ir tai yra stiklo gesinimas. Šis gesinimas nekeičia stiklo sudėties, taigi jis vadinamas fiziniu gesinimu, taigi grūdinto stiklo grūdintas stiklas, taip pat žinomas kaip grubus stiklas. 1874 m. Pirmasis stiklo stiklo stiklo paketas buvo gautas prancūzų kalba, kur stiklas buvo šildomas iki minkštėjimo temperatūros ir iš karto įdėtas į santykinai žemą temperatūrą skystą baką, siekiant padidinti paviršiaus įtempį. Šis metodas yra ankstyvojo skysto plieno metodas. Vokietijos Frederikas Siemensas 1875 m. Gavo patentą, o 1876 m. Masačusetso valstija Geovge E.Rogensas bus taikomas stiklo stiklo ir lempos taure. Tais pačiais metais HughO'heill iš New Jersey laimėjo patentą.

1930-aisiais Saint-Gobain ir Jungtinės Amerikos Valstijos Treprex, taip pat Didžiosios Britanijos "Pilkington" bendrovė pradėjo gaminti plataus masto plokščią grūdintą stiklą automobilių naudojimui. Japonija XX a., 30 metų taip pat atliko stiklo pramonę. Nuo pasaulio pradėjo plataus masto grūdinto stiklo eros gamybą.

Po 1970 m. Britanijos "Triplex" kompanija, kurios skystis yra vidutinio plieno storis 0,75-1,5 mm stiklo, būtų sėkmingas, fizinio plieno pabaigos negalima užmiršti stiklo istorija, o tai yra didžiausias stiklo technologijų laimėjimas.

Kinijos stiklo istorija prasidėjo 1955 m., Šanchajaus Yaohua stiklo fabrikas pradėjo bandomąją gamybą, 1958 m. Činhuangdao mieste, stiklo gamyklos bandymų gamybos sėkmė. 1965 m. "Qinhuangdao Yaohua" stiklo gamykla pradėjo gaminti karinį grūdinto stiklo panaudojimą, XX amžiuje, 70 metų, pirmą kartą pristatė Luoyango stiklo gamyklą Belgijos plieno įrangoje. Shenyang stiklo gamykla cheminio stiklo gamybos tuo pačiu laikotarpiu.

XX a., 70 metų pradėjo stiprinti stiklo technologijas pasaulyje, buvo visapusiškas skatinimas ir populiarinimas, automobilių, statybos, aviacijos, elektronikos ir kitose srityse buvo naudojamas grūdintas stiklas, ypač statybos ir automobilių plėtros Greičiausias.