Namuose > Naujienos > Turinys
Spalvotas stiklas, kurį įsigijo dabartiniai madingi jaunuoliai
Oct 17, 2017

Spalvotas stiklas, kurio ieškojo dabartiniai madingi jaunuoliai
Sumanusis telefonas toliau tobulėja, spalvinga mobiliųjų telefonų plėvelė tapo jauniausiu mėgstamiausiu mobiliojo telefono dekoravimu, o spalvotas dažytas stiklas yra neabejotinai populiariausias mobiliojo telefono mėgstamiausias jaunimas, jo savybės yra super nusidėvėjimas ir atsparumas ašaroms. Tada kaip teisingai nusipirkite "Painted Glass", "Painted Glass" gamintojai, kurie išmokys jus teisę įsigyti spalvoto blizgesio stiklo metodo:
1, ar aliejus: paimkite vandens butelį į dažytąjį stiklą, kad pamatytumėte, ar vandens kondensatas, jei jis yra išsibarstęs pagal instrukcijas, kad nėra aliejaus; arba paimkite švirkštimo priemonę, norėdami parašyti šiek tiek gerą spalvą Dažyti stiklai nėra paliktas Po pėdsakų, net jei paliktas, ir tik reikia, kad galėtumėte gerai išvalyti;
2, nesvarbu, ar nenuosekliai: jei nenuosekliai plyteliu stiklu nulenksite peiliuką, jei peiliu lengva nudažyti į dažytąjį stiklą, nemanykite, tai tikrai nėra kvalifikuotas dažytas stiklas;
3, paviršius tepamas: priklauso nuo to, ar dažytos stiklo briaunos briaunos ar netaisyklingos, kreivos ir tt, žinoma, šios problemos nėra tinkamos spalvotajam stiklui, arba jaučiamas lipnus grubus pojūtis, yra nepakankamos;
4, ar sprogimas: tai yra labai svarbus dalykas, jei ne sprogimas, kai telefonas su dažytojo stiklo gabalėliais supjaus vartotojo odą, vartotojo sauga sukėlė pavojų ir, jei jis yra sprogimas, stiklo plėvelė po suskaidymo, ten nebus nuolaužų, tik "Painted Glass" sulaužytos linijos, mobiliojo telefono ekranas nebus sugadintas. Tai galų gale kaip pamatyti, ar tai sprogimas? Mes visi žinome sunkius dalykus, tuo geriau lankstumas, tuo stipresnis yra sugebėjimas kovoti.
Jei nudažo sulfido kristalai pasirodo dažyto stiklo įtempio zonoje, dėmės pasireiškia tol, kol vyksta kristalų perėjimas. Kadangi kristalų perėjimo laikas yra neaiškus, kambario temperatūroje dažytos stiklo pūtimas yra visiškai neaiškus, detonacijos terapija, mažinantį susprogdymo tikimybę, yra maža.
Po griežto vienalaikio gydymo, dažytų stiklo puvimo tikimybė žymiai sumažės, kas 10 000 kvadratinių metrų stiklo per vienus metus, tikimybė susprogdinti bus tik 1%. Tuo metu dažytąjį stiklą galima pavadinti tikruoju apsauginiu stiklu.
Kai nikelio sulfido kristalas iš α fazės į β fazę, kristalo tūris pasikeis 2-4%, dėl to dažyto stiklo balinta nikelio sulfido kristalo skersmuo yra maždaug 0,2 mm arba pan. Dažytas stiklas Plyšimo priežastis yra ta, kad stiklo gamyboje kai kurios nikelio turinčios priemaišos yra sumaišomos su žaliavų arba ugniai atsparių lydinių, kurie stiklo lydymosi metu naudojami nikelio sulfido kristalams gaminti. Nikelio sulfido kristalai, kurių temperatūra yra didesnė kaip 380 ℃, yra α fazė, kambario temperatūra yra β fazė.
Stiklo aušinimo greitis yra labai greitas, veikiant aušinamam orui. Kai stiklas atšaldomas iki kambario temperatūros ir visa struktūra yra sutvarkyta, nikelio sulfido kristalas yra per vėlu, kad žemos temperatūros būsenoje paverstų β faze ir vis dar egzistuoja aukštoje temperatūroje α fazėje. Pirmajame stiklo formavimo ruože reikia praeiti lėtą atkaitinimo procesą, nikelio sulfido kristalai neturi įtakos pagrindiniam stiklo stiprumui. Bet kai stiklo plieno apdirbimo situacija yra labai skirtinga. Kadangi dažomasis stiklas yra naudojamas gesinimo procese.
Siekiant išspręsti dažytą Stiklo pūtimą, dažytas stiklas yra homogenizuotas: dažomas stiklas pakartotinai kaitinamas iki 280-300 ° C, o po to laikomas 2-4 valandas, kad šiame procese sprogus sąlygiškai balintas dažytas stiklas. Spalvotas stiklo homogenizavimas taip pat žinomas kaip "Spray" stiklo detonacija arba "Painted Glass" karšto smėlio apdorojimas. Jei nudažo sulfido kristalai pasirodo dažyto stiklo įtempio zonoje, dėmės pasireiškia tol, kol vyksta kristalų perėjimas. Kadangi kristalų perėjimo laikas yra neaiškus, kambario temperatūroje dažytos stiklo pūtimas yra visiškai neaiškus, detonacijos terapija, mažinantį susprogdymo tikimybę, yra maža.