Namuose > Naujienos > Turinys
Pvz., didinti dažytos stiklo valdymo kokybės garantija
Aug 04, 2017

Pvz., didinti dažytos stiklo valdymo kokybės garantija
Kokybę ir stiklo apdirbimo pradėti proceso metu sustiprinti stiklo gamybos procese, reikia įkaitinti iki atitinkamos temperatūros ir stiklo paviršiaus temperatūra įvairių dalių turėtų būti vienodos, skirtumą gali negali būti per daug, siekiant kontroliuoti šiuos duomenis turi būti įvaldyti šiais punktais:
Pirma, pagrįstą šildymo metu. Grūdintas krosnies Šildymo galia yra pastovi. Šildymo laikas paprastai nustatomas kaip apie 35 – 40 sekundžių / mm stiklo. Pvz., 6mm stiklo šildymo trukmė yra maždaug 6 × 38 sekundes = 228 sekundžių. Storis neviršija 12 mm paprasto dažytos stiklo, kai stiklo storis 12 ~ 19mm, pagrindinių skaičiavimo metodo šildymo laikas yra maždaug 1 mm storio stiklo apie 40-45 sekundes.
Antra, atsižvelgiant į apkrovą į krosnį, pasirinkti tinkamą šildymo temperatūrą ir veiksmingai kontroliuoti krosnies temperatūrą. Grūdintas stiklas sėkmė daugiausia priklauso nuo mažiausia temperatūra dažytos stiklo plokštelė, kai Elektrinė krosnis turi perkrovos reiškinys, krosnies temperatūra nukris, todėl aušinimo už atmosferinį sukelia skaldytų stiklo. Dažytos stiklo grūdinimo krosnis šildymas yra daugiausia laidumo, spinduliavimo ir konvekcijos. Čia, Elektrinė krosnis apkrovos nekalbama apie stiklo Elektrinė krosnis, bet santykiai tarp stiklo storis, kaitinimo temperatūrą ir šildymo laiką užimamas plotas. Šiuo metu dauguma gamintojų naudoti plieno aukštakrosnių šildymui skyriuje paprastai galima suskirstyti į daugelį labai mažų šildymo srityje, esant normalioms aplinkybėms, centrinio šildymo elementas šildymo srityje, nėra visada stiklo endoterminis, elektros krosnių srityje buvo, yra stiklas, kuris yra regioninės, šiluminis poveikis taip pat yra regionų, Elektrinė krosnis regione šilumos suvartojimas viršija šiluminis poveikis, temperatūra viduje regiono pradėjo mažėti, o tai perkrovos reiškinys.
Trečia, šildymo tolygiai, stiklo lentelės išdėstymas taip pat labai svarbu. Racionalus filmas yra užtikrinti vienodumą, išilginių ir skersinių apkrovų į krosnį, t. y. krosnių išdėstymas ir skirtumas metu kiekviena krosnis turi būti vienodi.
Pirmiau minėti trys elementai remiantis kiek įmanoma sparčiausiai vėsinimo greitis aušinimo dažytos stiklo meistras, atvėsimo greitis priklauso nuo dažytos stiklo storis ir kitas ypatybes iš stiklo, stiklo teigiamus ir neigiamus vėsinimas turi būti subalansuotas; Idealus aušinimo terpės yra sausas šaltas oras, nustatomas aušinimo galia ploto vienetui, todėl 5mm stiklo, vėsinimo pajėgumas reikalingas lygus du kartus viršija 6mm stiklo.
Galiausiai, plieno gamybos metu stiklo nuolat juda, stiklo paviršius gali turi įbrėžimų ir deformacijos paliko pėdsakus. Šis judėjimas apima stiklo judėjimą šildymo krosnių, šilumos sūpynės judėjimas yra padaryti stiklo paviršių šildymo įvairių dalių tolygiai; taip pat stiklo šaltas švytuoklės judėjimo, užtikrinti, kad Stiklo šukės tolygiai aušinami skyriuje. Originalus kūrinys iš stiklo negali turėti įbrėžimų, burbulai ir t.t., šios sąlygos gali sukelti Sudaužytas stiklas.
Su nuolatinę pažangą išmaniųjų telefonų, spalvinga mobiliojo telefono filmas tapo jaunas vyras mėgstamiausia mobilusis telefonas apdailos ir dažytos Glassis neabejotinai labiausiai populiarus mobilusis telefonas filmas mėgstamiausių, jo charakteristikos yra super nusidėvėjimą nulio, taip, kaip pirkti tinkama spalva stiklas, dažytos stiklo gamintojai gali išmokyti jus teisingai pirkti dažytos stiklo:
1, ar aliejus: paimti ne butelį vandens spalva dažytos stiklo plėvelės žemyn norėdami pamatyti, ar kondensato vandens, jei jis yra išsibarsčiusios nurodymu, jokių aliejų; arba imtis parkeris parašyti šiek tiek, geras dažytos stiklo yra ne palieka pėdsakų, net jei paliko, ir tereikia gali ištrinti gera;
2, ar nulio: ūkio mentės spalva dažytos stiklo plėvelės ant nulio, jei ašmenys lengvai tapybos ant stiklo paliko pėdsakus, nemanau, kad tai tikrai nėra kvalifikuotas spalva dažytos stiklo plėvelė;
3, paviršius yra tepamas: ar krašto Glassbarbie dažytos arba nereguliarus, kreivas ir taip toliau, ten tikrai yra šių defektų nėra kvalifikuotas dažytos stiklo arba jaustis lipni šiurkštus jausmas, yra besąlyginė;
4, ar sprogimo: tai yra labai svarbus dalykas, jei ne sprogimo, kai telefonas fragmentai bus iškirpti vartotojo odos, sukelia pavojų, užtikrinti naudotojų saugą ir jei tai sprogimui, stiklo plėvelė po suskaidymo, nebus jokių iuk les, tik neveikia linijos, mobiliojo telefono ekrane nebus sugadintas. Kad galų gale kaip pamatyti, jei ji yra sprogimo? Gerai žinomų dalykų sunku, geriau lankstumą, anti-kova galimybę taip pat stipresni.