Namuose > Naujienos > Turinys
Tokia garantija didinti grūdinto stiklo durų kokybę
Oct 26, 2017

Tokia garantija, kaip pagerinti grūdinto stiklo durų valdymą
Siekiant pagerinti grūdinto stiklo durų kokybę, siekiant sustiprinti procesą nuo proceso, siekiant sustiprinti stiklą gamybos procese, reikia šildyti iki atitinkamos temperatūros, o skirtingų temperatūros dalių stiklo paviršius turi būti vienodas, skirtumas gali Negalima būti per daug, norint kontroliuoti šiuos duomenis Turi suvokti šiuos dalykus:
Pirma, tinkamas šildymo laikas. Grūdinimo krosnies šildymo galia yra pastovi, o šildymo laikas paprastai yra apie 35-40 sekundžių vienam stiklo mm. Pavyzdžiui, 6 mm stiklo šildymo trukmė yra apie 6 × 38 sekundžių = 228 sekundes. Kai storis yra mažesnis kaip 12 mm storio temperuotojo stiklo durys, kai stiklo storis yra 12 ~ 19 mm, pagrindinio skaičiavimo metodo šildymo laikas yra maždaug 1 mm storio stiklo apie 40 - 45 sekundžių.
Antra, atsižvelgiant į krosnies apkrovą, pasirinkite pagrįstą šildymo temperatūrą ir efektyviai valdykite krosnies temperatūrą. Grūdinto stiklo durų sėkmė daugiausia priklauso nuo mažiausios stiklo plokštės temperatūros, kai elektrininėje krosnyje yra perkrovos reiškinys, krosnies temperatūra nukris, o aušinimo sekcijoje - grūdinto stiklo durys, kai aušinimas sukelia sulūžusį. Stiklo šildymas grūdinimo krosnyje yra daugiausia laidumas, spinduliavimas ir konvekcija. Čia krosnies apkrova nenurodo stiklo krosnyje užimamo ploto, bet nurodo grūdinto stiklo durų storį, šildymo temperatūrą ir santykį tarp kaitinimo laiko. Šiuo metu dauguma gamintojų, naudojančių plieno krosnies šildymo sekciją, paprastai gali būti suskirstyti į daugybę labai mažų šildymo zonų, esant įprastoms aplinkybėms, centrinio šildymo elementų šildymo srityje visada yra grunto stiklo durys, esančios endoterminėje krosnies patalpoje, ten visada yra stiklas, kuris yra regioninis, šildymo efektas taip pat yra regioninis, jei elektros šildytuvą, esantį šilumos vartojimo regione, viršija kaitinimo efektas, temperatūra regiono viduje pradeda mažėti, tai yra perkrovos reiškinys.
Trečia, šildymas tolygiai, grūdinto stiklo durys išdėstymo išdėstymas taip pat yra labai svarbus. Ratlankio racionalus išdėstymas yra užtikrinti, kad krosnyje būtų vienodos išilginės ir skersinės apkrovos, ty kiekvienos krosnies krosnių išdėstymas ir vienodos krosnių pertraukos laikas.
Pirmiau minėtų trijų elementų, pagrįstų grūdinto stiklo durų pagrindu, kuo daugiau darydami kuo greičiau aušinimo aušinimo greitį, aušinimo greitis priklauso nuo stiklo storio ir kitų stiklo savybių, stiklo teigiamo ir neigiamo aušinimo iki būti subalansuota; Ideali aušinimo terpė aušinimo fazei yra sausas šaltas oras ir nustatomas vėsinimo pajėgumas vienetų plote, taigi 5mm grūdinto stiklo durys, reikalingos vėsinimui, yra daugiau kaip du kartus didesnės nei 6 mm stiklo.
Galiausiai, plieno gamyboje grūdintoje stiklo duryse, kad judėti toliau, stiklo paviršius negali būti subraižytas ir deformuotas likusias pėdsakus. Šis judėjimas apima karšto švytuoklės judesio šildymo krosnies stiklą, šilumos sukimosi judesys yra tolygiai padengti įvairių kaitinimo dalių stiklinį paviršių; Taip pat įtraukta grūdinto stiklo durys oro aušintuose šalto švytuoklės judesio skyriuje, siekiant užtikrinti, kad grūdinto stiklo durų blokas būtų vienodas. Pirmasis stiklo gabalas neturi įbrėžimų, burbuliukų ir tt, dėl šių sąlygų gali susidaryti stiklas.