Namuose > Naujienos > Turinys
Tokia garantija didinti grūdinto stiklo durų valdymą
Oct 17, 2017

Tokie kaip garantija grūdų stiklų durų valdymo kokybei gerinti
Norint pagerinti grūdinto stiklo durų kokybę siekiant sustiprinti proceso valdymą, siekiant sustiprinti grūdintą stiklo durą gamybos procese, reikia šildyti iki atitinkamos temperatūros, o įvairiose grūdinto stiklo durų paviršiaus temperatūros dalys turi būti vienodos, skirtumas negali būti per daug. Valdykite šiuos duomenis, kad įvaldytumėte šiuos punktus:
Pirma, tinkamas šildymo laikas. Grūdinto krosnies šildymo galia yra pastovi, o šildymo laikas paprastai yra apie 35-40 sekundžių už grūdinto stiklo durų kvadratinį metrą. Pavyzdžiui, 6 mm storio grūdinto stiklo durų šildymo trukmė yra apie 6 × 38 sekundžių = 228 sekundės. Apskaičiavimo metodas tinka įprastam grūdėtojo stiklo durims, kurių storis mažesnis nei 12 mm. Kai grūdinto stiklo durų storis yra 12 ~ 19 mm, pagrindinis šildymo laiko apskaičiavimo metodas yra apie 40 ~ 45 sekundžių 1 mm storio grūdintoje stiklo duryse.
Antra, atsižvelgiant į krosnies apkrovą, pasirinkite pagrįstą šildymo temperatūrą ir efektyviai valdykite krosnies temperatūrą. Ar grūdinto stiklo durų sėkmė priklauso nuo to, kad grūdinto stiklo durys yra žemiausios, kai elektros krosnyje yra perkrovos reiškinys, krosnies temperatūra sumažės, todėl aušinimo sekcijoje grūdinto stiklo durys aušinimo metu susidaro sunaikintas Grūdinto stiklo durys plieno krosnies šildymui yra daugiausia laidumo, radiacijos ir konvekcijos. Čia elektrinės krosnies apkrova nenurodo ploto, kurį užima grūdinto stiklo durys elektros krosnyje, bet grūdinto stiklo durų storį, santykį tarp šildymo temperatūros ir šildymo trukmės. Šiuo metu dauguma gamintojų, naudojančių plieno krosnies šildymo sekciją, paprastai gali būti suskirstyti į daugelį labai mažų šildymo zonų, esant įprastoms aplinkybėms, centrinio šildymo elementų šildymo srityje visada yra grunto stiklo durys endoterminėje krosnies patalpoje. visada yra grunto stiklo durys, kurios yra regioninės, šildymo efektas taip pat yra regioninis, jei elektros šildytuvuose, esančiuose šilumos vartojimo srityje, viršijamas kaitinimo efektas, temperatūra regiono viduje pradeda mažėti, o tai yra perkrovos reiškinys.
Trečia, šildymas tolygiai, grūdinto stiklo durys išdėstymo išdėstymas taip pat yra labai svarbus. Racionalus filmo išdėstymas yra užtikrinti, kad krosnyje būtų vienodos išilginės ir skersinės apkrovos, ty kiekvienos krosnies grūdinto stiklo durų išdėstymas ir kiekvienos krosnies brikalo laikas turi būti vienodi.
Remiantis pirmiau minėtų trijų elementų įsisavinimu, bet ir kuo greičiau paspartinti stiklo aušinimo vėsinimo greitį, aušinimo greitis priklauso nuo grūdinto stiklo durų storio ir kitų grūdinto stiklo durų savybių, grūdinto stiklo Stiklo durų teigiamas ir neigiamas aušinimas 5mm grūdinto stiklo durų aušinimo pajėgumas atitinka daugiau kaip dvigubai 6 mm grūdinto stiklo durų aušinimo pajėgumą. 5 mm grūdinto stiklo durų aušinimo pajėgumas yra lygus 6 mm grūdinto stiklo durims.
Galiausiai, norint išlaikyti judėjimą, gaminant plieną grūdinto stiklo duryse, grūdinto stiklo durų paviršius negali būti subraižytas ir deformuotas likusias pėdsakus. Šis judėjimas apima karšto švytuoklės šildymo krosnies šilto stiklo durų stiklą, karšto švytuoklės judėjimas - tolygiai išlyginti įvairių šildymo dalių stiklinį paviršių; Taip pat įtraukta grūdinto stiklo durys oro aušintuose šalto svyruojančio judesio sekcijoje, siekiant užtikrinti, kad plienas Grūdinto stiklo durys būtų lygiai padalyti. Pirmasis grūdinto stiklo durų gabalas negali būti subraižytas, burbuliukai ir tt, šios sąlygos gali sugadinti grūdintą stiklą.