Namuose > Naujienos > Turinys
Stiklo blokelių būklės apžvalga
Aug 15, 2017

Stiklo blokelių būklės apžvalga
1, pradinės kino kainos privertė žymiai padidinti "Glass Blocks" giliųjų perdirbimo įmonių gamybos sąnaudas, labai padidino ankstyvo nuosmukio įgyvendinimą, remdamasi pradine plūdės kaina ir pasirašė ilgalaikius užsakymus, įmonių pelną, verslo sunkumus paprastai yra intensyvesni.
2, dabartinė pradinio filmo rinkos kaina buvo palyginti didelė, reikia išlaikyti stabilų laikotarpį, siekiant palengvinti povandeninį virškinimą ir laidumą;
3, nekilnojamojo turto rinka ir toliau karšta, ar tai yra investicijos, ar pardavimo plotas, baigtas plotas, naujos statybos plotas išlaikyti didesnį augimą, "aukso devyni sidabro dešimt" sezonas stiprus rinkos paklausa. Šiuo metu nacionaliniai faktiniai plūduriuojantys stiklo blokai iš tikrųjų pagamino tik 234 gamybos linijas, kurių praėjusiais metais buvo faktiškai pagaminta, o šiemet rinkos paklausa yra daug geresnė nei praėjusiais metais, taigi bendra situacija rinkoje yra trūkstama.
4, "Glass Blocks" eksporto rinkos augimas, Shahe regiono eksportas padidėjo daugiau nei 40%, Pietų Kinijos Taivano stiklas, vėliava ir kitos įmonės taip pat išlaikė didelį eksporto padidėjimą.
5 pastaruoju metu kuro, natrio karbonato, krovinių gabenimas didėja, ypač nuo griežčiausios kelių perkrovos istorijoje nuo rugsėjo 21 d., Kai vidutiniškai įdiegta ne mažiau kaip 6 tona transporto priemonės mažiau nei likusių 6 tonų stiklo blokai. Labai padidina stiklo blokų logistikos išlaidas.
Rugpjūčio "Glass Blocks" rinka sukūrė nesąmoningą rinkos augimą, kuris yra didesnis ar didesnis, pastaraisiais metais pastaraisiais metais išaugo. Pavyzdžiui, Shahe plotas padidėjo daugiau nei 3 juanių / kvadratinių metrų, per mėnesį arba iki 10%, Pietų Kinija, Centrinės Kinijos rinka padidėjo daugiau nei 10%, šiaurės rytuose, rytuose, pietvakariuose ir kituose regionuose seka, inventoriaus žemos dauguma sklandaus įgyvendinimo.
Neseniai verslo pasitikėjimo atnaujinimas storesnis, trumpalaikis be šalto remonto išjungimo planas. Anhui Fengyang linija 600 tonų gaisro perprodukcijos, Benxi Ying naujos antrosios eilutės 800 tonų šalto remonto baigta, uždegimo atnaujinti gamybą, priešgaisrinės Tianjin į stiklo linija 600 tonų buvo cituojamas laive gamyba, Zibo Jinjing linija Tikimasi, kad rugsėjo mėn. pradės gaminti naujus produktus, o neseniai Shahe Dejin taip pat turi ugnies planą. Dabartinė 31,5 milijonų svorio langelyje esanti socialinė dalis yra maža, taigi dažnai rinkos kainos nedaro įtakos laivui.
Tikimasi, kad 2016 m. Bendras metų rinka gerokai išaugs, todėl tikimasi, kad įmonė atnaujins gamybą, o devyni sidabro auksai laukia daug, taigi pirmieji penkeri visos produkcijos mėnesiai rodo mažėjančią tendenciją , bet nuo birželio mėn. pakartotinis gamybos ir gamybos tempas paspartėjo. Remiantis Statistikos departamento duomenimis, 2016 m. Sausio-liepos mėn. Kinijos plokščiųjų stiklo blokų gamyba sudarė 450 mln. Svarų dėžę, tai padidėjo 2,2 proc. Antroji įmonės gamybos ir produkcijos pusė žymiai sparčiau augo. Artimiausiu metu ši maža atsargų pasiūla vis dar egzistuoja, o aukštyn link nebus.
Remiantis naujos informacijos stebėsenos duomenimis, rugsėjo 6 d. Kinijos stiklo blokų kainų indeksas rugpjūčio pradžioje buvo 1082.03 punkto, ty 18%. Iš regioninio veiklos požiūriu Centrinės Kinijos, Pietų Kinijos ir kitų vietų "Glass Blocks" neatidėliotinos kainos pastaraisiais mėnesiais padidėjo 400-500 juanių už toną, padidėjusios daugiau nei 30%, Shahe regiono stiklo blokai išaugo palyginti stabiliai. Dabartiniai rinkos dalyviai, kurių pardavimai yra teigiami, augantys lūkesčiai yra labai stiprūs.
Dėl tolesnio nekilnojamojo turto rinkos poveikio, "Glass Blocks" paklausa toliau didėjo, tolesnės tiekimo perdirbimo įmonės ir prekybininkų užsakymai labai padidėjo. Į trečiąjį ketvirtį "Glass Blocks" įvedė į tradicinį vartojimo sezoną, paklausa bus dar labiau išleidžiama. Pasiūla, dabartinė eksploatacinė norma yra apie 70%, būsimi pajėgumai yra labai riboti, negali patenkinti naujos paklausos. Nors dabartinis rinkos inventorius buvo mažas, rugpjūčio pabaigos atsargos sumažėjo 8,21%, o inventoriaus greitis prasidėjo. Atsižvelgiant į reformos pasiūlą ir nekilnojamojo turto rinkos rėmimą, "Glass Blocks" pasiūlos ir paklausos padėtis ir toliau gerės, vis didėja vietos.