Namuose > Naujienos > Turinys
Grūdinto stiklo uždanga sienos žinių žinote kiek!
Sep 15, 2017

Grūdinto stiklo uždanga sienos žinių žinote kiek!
Kas yra šilumą atspindintys grūdintas stiklas?
Atspindinti grūdintas stiklas yra paprastai vadinama padengtas grūdintas stiklas, paprastai – grūdintas stiklo paviršius padengtas 1 ~ 3 plėvelės sudėtis. Spalvinimas koeficientas šilumą atspindinti grūdintas stiklas SC yra 0,2-0,6.
Kas yra šilumos savybes atspindinti grūdintas stiklas?
Puikiai matomos šviesos pralaidumo ir atspindžio, daug apmąstymų atspalvių, mažai saulės energijos įsigijimo kursą, idealus spalvinimas koeficientas.
Kas yra vienkrypčiai skaidrus grūdintas stiklas taikymo?
Daugiausia naudojamas paslėptas stebėjimo langas, naudojant vakuuminių magnetroninį dengimo įrangos skaidrus grūdintas stiklas ar spalvos grūdintas stiklo danga. Membranos paviršiaus turi būti nukreiptas šviesos šaltinio iš stebėjimo kambaryje ir turi sukurti atitinkamas šviesos intensyvumo santykis pasiekti norimą rezultatą.
Kas yra smulkinimo galimybes kontroliuoti?
Teoriškai kontroliuojami 3 % (atskaitomas). Dabar dėl rinkos pokyčių, negalėjo pasiekti.
Kas yra tos rūšies substrato (grūdintas stiklas)?
Skaidrus grūdintas stiklas ir spalvos grūdintas stiklas dvi kategorijas. Spalvoto stiklo CSG grupėje dažnai naudojami: F Green (GR2), H Green (GR5), Kinijos Žalioji (GR8), ežero Blue (mėlyna), Amerikos Green (PG4), belgų Mėlynieji (BL6).
Kokios spalvos ir padengtas grūdintas stiklas?
CSG gamybos padengtas stiklas su pilka, Sidabrinė pilka, mėlyna pelenų, rudos, aukso, geltona, krepšelis, žalia, mėlyna ir žalia, gryno aukso, violetinė, rožė raudona, neutralios spalvos ir taip toliau.
Kas yra kino sausas traukti spalva?
Ar plėvelės storis turi įtakos spalva spalva? Muilo burbulų ir labai plonu benzinas vandenyje yra gaminamas filmas. Plėvelės spalva yra ne spalva filmas, tačiau sąveika tarp šviesos ir filmas. Pasikeitus plėvelė ant grūdintas stiklo storį, trukdžių spalvos pokytis, kuris yra padengtas grūdintas stiklas turi įvairių spalvų priežasčių. Spalvos grūdintas stiklas kaip pagrindas padengtas stiklo spalvos grūdintas stiklas yra grūdintas stiklas kūną, nėra trukdžių tikimybė spalva.
Plėvelės paviršiaus užteršimo veikia spalvos?
Plona plėvele trukdžių gaminti spalva dengtas grūdintas stiklas, net jei sukibimą plonu sluoksniu labai plona ir skaidri plėvelė, Grūdintas stiklo spalva bus gerokai pasikeitė. Netolygus storio užterštų kino, kad į gėlių veido išvaizdą.
Kas yra grūdintas stiklo mozaika?
Grūdintas stiklo mozaika yra pagamintas iš kvarco, lauko špatas, sodos pelenai, fluoro ir kitų medžiagų aukštos temperatūros lydymosi ir tada perdirbti į kvadratą grūdintas stiklo gaminių (bendrosios specifikacijos, 20 × 20 mm, 25 x 25 mm). Jis turi įvairių spalvų, matinis arba pusiau matinis.
Grūdinto stiklo mozaiką su korozijai, ne blukimas, spalvos šunų Li, švarus, pigūs, lengvai statybos, ir t.t., iš statybų ir vartotojo Sveiki. Grūdinto stiklo mozaika daugiausia naudojamas išorės apdailai, jis ne tik papuoštas ir papuošti miestą, bet ir apsaugoti sienos, kad pailgintumėte statybos ir techninės priežiūros ciklo. Bet nuo devintojo dešimtmečio augimas, sparti įmonių buvo visoje šalyje, dešimtojo dešimtmečio pradžioje ir užskaityti trečioji gamybos kulminacija, dabartinių nacionalinių aukštųjų technologijų, šalies gamybos ir eksploatavimo yra gana paprasta, Grūdinto stiklo mozaikos gamybinė įmonė beveik 200, metinis našumas daugiau nei 100 milijonų kvadratinių metrų. Išorinių sienų apdaila ir sienos apsaugos vis daugiau dėmesio iš valstybės ir vietos vyriausybių, todėl pastaraisiais metais naujų išorinių sienų apdailos medžiagos ir toliau stiprės, rinka yra ypač aštri konkurencija, beveik, kad stiklas mozaikos pramonė nuolat gerinti produkto struktūrą, pagerinti gamybos technologija ir techninės įrangos lygis, ypač dėl dviejų polių lipdiniai pagerinti išvaizdą, Grūdintas stiklo mozaikos kokybės didelis grūdintas stiklo mozaika taip pat įdėti į rinkoje, todėl grūdintas stiklo mozaikos rinkos perspektyvų teikia vilčių.