Namuose > Naujienos > Turinys
Grūdinto stiklo durų montavimas
Jun 20, 2017

Grūdinto stiklo durų montavimas
Modernus apdailos dizainas, skirtas prisijungti prie grūdinto stiklo durų, dabar yra apdailos stilius. Įrengtas grūdinto stiklo durys leidžia erdvėje turėti aiškesnę liniją, išryškina erdvę ir racionaliai naudoja erdvę. Dabar labiausiai naudojama apdailoje arba grūdintoje stiklo duryse, nes visa šviesa ir akys be kliūčių daro erdvę, žmonės nemano, kad erdvė yra maža. Yra daugybė rūšių grūdinto stiklo durų, naudojamų padalijimui, pvz., Skaidrios grūdintos stiklo durys, dažytos žaliuzinės arba raižytos grūdintos stiklo durys, tada naudokite stiklo duris, kad padarytumėte pertvarą, kad atkreiptumėte dėmesį į tai, kas?

1, grūdinto stiklo durų montavimas pirmojo pozicionavimo dydžio

Bet koks apdaila bus susijusi su stiklo durų dydžiu, kad diegimas nėra išimtis. Projekto pradžioje reikia nustatyti konkrečią vietą, kurioje yra stiklo durų montavimas, vieta, kur galima išvalyti pradžią, kad būtų galima matuoti dalykų dydį. Pirma, įrengiant žemę, norint pagaminti padėties nustatymo liniją, o tada sienoje ar kolonėlėje, norint atkreipti didelę pozicijos linijos padėtį, kryžius, laikas turi būti kruopštus, pabandykite sumažinti klaidą, kad nebūtų nereikalingų problemų Įdiekite programą. Pakartotinai pakartojamas tikrasis scenos dydis yra labai reikalingas, kad būtų užtikrintas įrengimo vietos tikslumas ir medžiagų kiekio pasirinkimo tikslumas.

2, grunto stiklo durys, įrengtos prieš montuojant sistemą

Kai stiklinės durys yra iškirptos, tai yra trapi medžiaga, ir jam reikia tvirto rėmo, kad jį apsaugotų. Prieš pertvara gali būti iš anksto įdiegta rėmas, pirmiausia plokščiajame ant žemės iki visos ar dalinės konstrukcijos konstrukcijos, kad būtų geriau įdiegta fiksuota. Žinoma, jei pertvaros įrengtas plotas yra palyginti didelis, ne visi iš anksto įdiegti, galite rėmelis palei žemę, sieną ir vidurinę padėtį, pirmiausia iki sienos, viršutinė fiksuota, tada žingsnis po žingsnio įdiekite grūdintą stiklo durą . Kai diegiate rėmelį, atkreipkite dėmesį į originalą, išdėstytą iš linijos, kad netinkamai įdiegtumėte.

3, nutraukė fiksuotų stiklinių durų montavimą

Po rėmo surinkimo atlikus išankstinį montavimo procesą, taip pat reikia griežtai užpildyti stiklo dureles, pvz., Daugybę varžtų, kuriuos reikia sureguliuoti po vieną, kad profilio rėmas nebūtų judinamas, Žinoma, reikia, kad siena būtų suvirinta, kad siena nebūtų fiksuota ir nebūtų išstumta. Instaliuojant grūdintą stiklą, būtinai pasirūpinkite, kad būtų apsaugota grūdinto stiklo durelės vientisumas, kad išorinės jėgos nebūtų sukeltos grūdinto stiklo durys. Galiausiai, po to, kai fiksuotos stiklo durys, jei reikia, dar kruopščiau patikrinti, laikoma, kad užbaigti stiklo durų montavimą.