Namuose > Naujienos > Turinys
Kodėl grūdinto stiklo krekingo į mažą gabalėlį jis?
Aug 24, 2017

Kodėl grūdintas stiklas krekingo į mažą gabalėlį jis?
Taip yra todėl nustatoma speciali struktūra, Grūdintas stiklas. Ar tai yra fizinės grūdintas stiklas arba cheminės grūdintas stiklas, sudarys sluoksnis streso ant stiklo paviršiaus, vidaus įtempis sluoksnio formavimas. Tiesiog galite galvoti apie tai kaip sluoksniuoti sausainiai. Kai poveikio, streso lygmens ir vidaus kreko dauginimo greitis yra skirtingas, paprastai fizinio grūdintas stiklas streso lygio yra vidinio įtempio sluoksnis 1/23, chemijos grūdintas stiklas streso sluoksnis yra vidaus tempimo streso sluoksniu 1/11, tuo tarpu paprasto stiklo paviršiaus ir vidaus kreko sklidimo greitis yra 1, todėl sukelia už streso sluoksniu stiklo neišplito, kurioje sluoksnis išplito labai toli. Tai kaip sumuštiniai, sausainiai iš sumuštinio viduje poveikis buvo krekingo, sausainių išorėje yra daug neblogai. Dėl streso sluoksnio, didžiausią poveikį padarė iš vidaus perdavimo, nes užgrūdintas stiklas tampa svarbiu, taip paprastai pakanka, kad jį nulaužti jėga laiko, yra pakankamai, kad įtrūkimai vidaus metodai. Jei poveikis yra per didelis, jis bus suskirstomi į mažas daleles.
Problema su balinta stiklo buvo aptarta daug kartų: dauguma yra dėl savo trūkumų (įbrėžimų ir t. t., gali būti sukeltas perdirbimo proceso) ar nikelio sulfidas (fazės kaitos apimties išplėtimas) atsiradimas, problema gali būti visiškai išvengti.
Ant grūdintas stiklo mokėjimo procesas bus ne "stiklo šlako plaukioja", yra daug vaizdo internete, LZ galite rasti jų pačių, čia gali duoti tik tokį paaiškinimą:
Bus stiklo šlako priklauso nuo stiklo gabalas į mokėjimo metu jėgos padėtį, jei tai butas, likutis kryptimi kyla, kai į pūtė, tikriausiai tik išgirsti quack du kartus, ir tada yra stiklo smulkinimo iškrovimo garsą, kiti objektai , kaip antai lenkimo (lenktas) metalinis rėmas, arba padarė savo Rewan stiklo, ir pūtė šiek tiek vienetų šiukšlių gali būti streso koncentracijos kryptimi link tada siunčia mažas atstumas, konkrečiam skrydžiui bus toli pagal faktinę padėtį.
Trumpai tariant, įprastinėmis sąlygomis tai labai ramus, jei tai nėra patogu, jis gali būti energingas palikti.
LZ visiškai nereikia pašalinti stiklo stovėjo, iš šios rūšies dalykas gali būti tiesiogiai su gamintojais, tegul bandymo kad keletą gabaliukų iš išlikusių stiklas, yra paprastai yra saugūs, ir tada jums gabalas ir tada įkelti atgal, ir gali būti naudojamas , bet paprastai turėtų atkreipti dėmesį į jos švelnus taško panaudojimas, Grūdintas stiklo kampe iš pažeidžiamiausių, kampų neįprastą stresą kampe bus nedelsiant baigti pokalbį, jeigu LZ nuotraukų nėra negraži, šių vienetų stiklo krašto, traukti kai kampe yra "spaudžiamas".
Langai stiklo, ir dabar bendra apdaila yra per mažai naudojamas plokščias stiklas, Grūdintas stiklas, lakštinis stiklas gali ne nerimauti apie mokėjimo problemų, nes jos neturi šio įgūdžio.
Nenumaldomas grūdintas stiklas liepė grūdintas stiklas charakteristikos neaiškių mokėjimo problemą, atsakomybė yra sunku suprasti. Mokėjimo laikas nėra tam tikrų, gali būti tiesiog iškepti, tai galima vežti nuo 1 iki 2 mėnesių, yra 1-2 metus, kol iš gamyklos pūtė, sukelia daugiau mokėjimo metu stiklas gali būti baigtas po 4 – 5 metų The pagal nevisiškai supranta gamybos , dauguma gamintojų produktų tikimybė yra apie 3 ‰ mokėjimo lygis; atskiriems gamintojams gali dar didesnė tikimybė, kad produktas. Grūdinto stiklo liepė pagrindines priežastis yra todėl, kad stiklo sudėtyje yra nikelio sulfidas ir nevienalytė dalelių priemaišų, priemaišos yra sumaišyti? Tai dar nėra aišku, sužinoti, kaip stiklo sumaišomas su nikelio, didžiausias galimas šaltinis yra įvairių komponentų, kurių sudėtyje yra nikelio ir įvairių karščiui atsparių lydinių krosnies naudojimo įrangos naudojimą. Lydymo krosnies, buvo pastebėta nedidelių krosnyje rasta nikelio turtingos kraujo krešėjimo. Sieros yra neabejotinai kilęs iš sudėtinių dalių mišinys ir sieros kiekį kure. Kai temperatūra neviršija 1000 ° C, nikelio sulfidas yra pateikti į išlydyto stiklo lašelių pavidalu ir kietėjimo temperatūra šių mažų lašelių yra nikelio sulfidas 797 ° C. 1 grame gali gaminti apie 1000 mažo skersmens 0.15 mm mažų akmenų. Nikelio sulfidas gali įvykti bet kuriuo metu po gamybos, todėl jis negali būti visiškai pašalintas, taip toli ne efektyvus būdas užkirsti kelią kaip "stiklo uždanga sienos vėžys."